بستر هویت هوشمند امضا یک

راه حل خلاقانه احراز دیجیتال

برای تصمیم گیری دقیق تر و سریع تر بین کاربر ، احراز کنندگان و کسب و کار هاست .
img
اَبَر سیستم امضا

تشخیص بلادرنگ مشتریان خوب از بد

زیر سیستم
کاربران

اپلیکیشن امضا زیر سیستم ابتدایی این بستر میباشد ، این اپلیکیشن که در اختیار عموم کاربران بصورت رایگان است و بر روی تلفن های هوشمند قرار میگیرد .

اپلیکیشن امضا به کاربران اجازه میدهد با افزودن یک لایه امنیتی بیشتر ، از حساب های خود در مقابل هکرها و خرابکاران محافظت کنند.

بستر احراز هویت و شناخت مشتریان امضا با حفظ محرمانگی از نشر دادن اطلاعات، اسناد و مدارک کاربران به همه کسب و کار ها جلوگیری کرده و باعث حفظ حریم خصوصی بیشتر کاربران خواهد شد .

استفاده از خدمات یک بار رمز ، ورود دو مرحله ای ، پیام های کنترل شده و احراز های طبقه بندی شده ، به شما احساس امنیت بیشتر خواهد داد .

زیر سیستم
احراز کنندگان

این زیر سیستم به ارگان های دولتی و غیر دولتی اجازه میدهد در یک بستر توزیع شده و باز بصورت کامل و جامع از خدمات و بستر های یکدیگر استفاده کنند ، همچنین منبع درامدی درازای این خدمات از کسب و کارها دریافت کنند  ، از این رو برای کسب و کار ها و احراز کنندگان جذابیتی چند برابر خواهد داشت .

استفاده از اطلاعات بصورت غیر متمرکز و با حفظ محرمانگی اطلاعات امکانیست که هر ارگان و شرکتی نیاز دارد که از ان جهت حفظ امینت داده ها و احراز هدف های خود بهره یابد ، همچنین حفظ مشتری های انحصاری و امکان اشتراک اطلاعات آن ها بدون افشا ان به کسب و کار های نو پا گامی موثر در جهت دولت الکترونیک ایجاد میکند .

زیر سیستم
مستاجران (کسب و کارها)

زیر سیستم مستاجران (کسب و کار) امضا به صورت OPEN API به همه کسب و کار ها اجازه میدهد حساب های کاربران و مشتریان خود را ایمن کرده و همچنین به احراز هویت آنها بپردازند ، بدین ترتیب از هزینه های اضافی نسبت به احراز کاربران جلوگیری کرده و همچنین امنیت را به کاربران شما هدیه میکند .

با پیوستن به مدل تجاری کسب و کار محور امضا شما به چرخه امضا میپوندید و از تخلف ها و مشکلات کسب و کار خود میکاهید .

قابلیت شخصی سازی راه حل های هوشمندانه بستر امضا برای کسب و کار شما این امر را برای شما آسان میکند که از هر کدام از امکانات امضا برای خود بصورت مجزا و شخصی سازی شده استفاده کنید .

اَبَر سیستم امضاء از گذشته تا به فردا

تاریخچه و چشم انداز

1400
رتبه اول احراز کننده در ایران و ورود به بازار منطقه
امضا پس از گذار 5 میلیون کاربر در ایران و تکمیل خدمات احراز اعم از یکبار رمز ها ، پیامک ها ، پیام رسانی سریع ، احراز طبقه بندی شده کاربران ، امضای الکترونیک و احراز بایومتریک در سال 1400 تبدیل به احراز کننده رتبه اول در ایران خواهد شد و پس از سال ها عملیات ، توسعه و تحقیق پا در عرصه منطقه ای در زمینه های فینتک و رگ تک میگذارد .
1399
ورود به بازار موفق به همراه تکمیل پلتفرم
در سال 1399 امضا پس از عبور از 1 میلیون کاربر خود با هدف تکمیل پلتفرم ، کلیه خدمات یک بار رمز ، پیام رسانی و احراز کاربران خود را تکمیل و بهبود داده و پس از جذب احراز کننده های دولتی و غیر دولتی پا در عرصه احراز هویت بایومتریک میگذارد .
1398
طراحی و برنامه نویس و تکمیل طرح
پس از 6 ماه سال 97 در ابتدای این سال برنامه نویسی و خلق سیستم یکپارچه یکبار رمز توزیع شده و بستر شکل گیری پلتفرم امضا در یک اپلیکیشن رقم خورد ، همچنین پس از تکمیل طرح ها بنا بر این شد بجز خدمات یکبار رمز و پیامک امضا بستر احراز هویت ملی در اینده ای نچندان دور بشود .
1397
ایده نخست ، شروع برنامه ریزی
ایده این پروژه از نیاز جامعه به امنیت بیشتر با رمزهای یکبار مصرف در مهر 97 شکل گرفت ، که باعث شروع یک پروسه طرح و خلق پیش نیاز ها و پلن کسب و کار این استارت آپ شد .در این سال شرکت روی خط مدیا با اکثر بانک های معتبر کشور در باره این ایده به گفتگو و مذاکره پرداخت .
سلسله رویداد های امضاء

3 رویداد در 1 پلتفرم

شرکت روی خط مدیا به عنوان متولی پروژه امضا سعی میکند با برگزاری وبینار ها ، آموزش ها و کنفرانس های متعدد در 3 حوزه مجزا نسبت به تکمیل زیرساخت ها و مستندات لازم برای داشتن یک اکو سیستم متمایز و کارامد در احراز هویت دیجیتال و فناوری های وابسته در ایران گامی موثر بردارد . از این رو خوشحال میشود شما نیز در این مسیر همراه ما باشید .
FinTech

فین‌تک یا فناوری مالی به معنای کاربرد نوآورانه فناوری در ارائه خدمات مالی است. فین‌تک معادل Financial Technology ، صنعتی در فضای اقتصادی است که با کاربرد تکنولوژی تلاش می‌کنند خدمات مالی را کارآمدتر کند.

RegTech

رگ‌تک یا فناوری‌های قانونگذاری که از ترکیب دو کلمه Regulatory و Technology گرفته شده است به معنای کاربرد نوآورانه فناوری برای خلق قوانین سازگار ، تطبیق‌پذیر ، کارآمد و کم‌هزینه با تکنولوژی های روز دنیاست .

SecTech

سک تک یا فناوری های امنیتی که از دو کلمه Security و Technology ایجاد شده حوزه جدیدی در بررسی و ایجاد سازو کار امن برای ایجاد بستر ایمن مابین مشتریان و کسب و کارهاست .

حامیان امضاء

مجموعه دانش بنیان روی خط مدیا

مجموعه روی خط مدیا در سال 1394 با هدف ایجاد بسترهای اطلاع رسانی و ارتباطی بر بستراینترنت و شبکه و بر پایه جدیدترین فناوری روز دنیا تاسیس شده است، این مجموعه که در سال 1397 موفق به دریافت گواهی دانش بنیان شد و با داشتن پروژه های ملی موفق گذشته خود در مهرماه 1397 پا در عرصه فین تک و رگ تک در ایران نهاد ،پروژه امضا یکی از پروژه های استارت اپی این مجموعه در این حوزه است ، برای مطالعه بیشتر و یا بررسی بیشتر مجموعه روی خط مدیا به وبگاه این شرکت بروید .

پیوستن به اکو سیستم امضا

ساخت اکوسیستمی منحصر به فرد به تنهایی امکان پذیر نیست ، پس اگر شما کسب و کار دارید و یا احراز کننده هستید شما نیز به بزرگتر شدن این اکو سیستم کمک کنید .
درخواست ارسال شد!

ارسال پیام سریع

شما از طریق فرم زیر میتوانید پیامی سریع برای ما ارسال کنید ، مطمئنن ما در اسرع وقت به ان پاسخ خواهیم داد.

پیام ارسال شد!